Dostawa

1. Kupujący składając zamówienie dokonuje wyboru sposobu dostawy towaru spośród sposobów określonych przez Sprzedającego (przesyłka kurierska, przesyłka kurierska za pobraniem, odbiór osobisty).

2. Koszt dostawy zależy od sposobu dostawy, wagi przesyłki i sposobu zapłaty ceny za Towar. Koszt ten podawany jest Kupującemu przy złożeniu zamówienia. Koszt dostawy towaru ponosi Kupujący.

3. Termin dostawy jest zależny od zamawianego produktu. Każdy produkt posiada przypisany orientacyjny czas wysyłki.

4. W przypadku braku informacji o terminie dostawy, należy skontaktować się ze Sprzedawcą.
Sprzedający informuje Kupującego o terminie realizacji zamówienia, po jego zamówieniu.

5. Zamówienia złożone do godziny 14 będą realizowane tego samego dnia. Po godzinie 14 – zamówienia realizowane najwcześniej następnego dnia roboczego.

6. Kupujący zobowiązany jest sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera lub listonosza w celu potwierdzenia, czy zawartość odpowiada zamówieniu oraz czy nie nastąpiły uszkodzenia podczas transportu. W przypadku uszkodzenia przesyłki Kupujący zobowiązany jest zgłosić je podmiotowi dokonującemu doręczenia oraz skontaktować się niezwłocznie ze Sprzedawcą.

7. Sprzedający wraz z zamówionym Towarem przekazuje Kupującemu rachunek lub fakturę VAT

8. Cena transportu podana w finalnej części realizacji zamówienia dotyczy tylko przesyłek krajowych.

9. Wysyłka międzykrajowa może być zrealizowana po uprzednim ustaleniu ceny wysyłki między Kupującym a Sprzedawcą. Kwota wysyłki za granicę jest uzależniona od kraju do którego ma trafić zamówienie i jest ustalana indywidualnie.